In onderstaande tabel is de actualisatie van de investeringskredieten per 1 september opgenomen.
| Omschrijving (Bedragen x € 1.000) | Totaal investerings- kredieten 2026 * | Bijstelling krediet | Besteed t/m 1-09-2026 | Prognose restant 2026 | Prognose 2027 | Prognose 2028 | Prognose 2029 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Data center 2025 | 55 | 0 | 55 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| Avex vergaderruimte V7 2025 | 60 | 0 | 0 | 40 | 20 | 0 | 0 | |||
| Avex raadszaal 2025 | 150 | 0 | 117 | 33 | 0 | 0 | 0 | |||
| Software 2026 | 221 | 0 | 0 | 0 | 221 | 0 | 0 | |||
| Aanschaf devices 2026 | 621 | 0 | 2 | 619 | 0 | 0 | 0 | |||
| Aanschaf devices gemeenteraad | 54 | 0 | 0 | 54 | 0 | 0 | 0 | |||
| ICT vergaderfacilit.vergad.kamers incl gem.werf | 69 | 0 | 0 | 35 | 34 | 0 | 0 | |||
| ICT vergaderfaciliteiten vergaderruimte V7 | 21 | 0 | 0 | 10 | 11 | 0 | 0 | |||
| Vervangen opladers elektrische voertuigen | 54 | 0 | 0 | 54 | 0 | 0 | 0 | |||
| Aanpass.inricht.gem.huis (werkplekken+vergaderr.) | 410 | 0 | 0 | 300 | 110 | 0 | 0 | |||
| Brandweerkazerne Harmelen 2021 | 2.089 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.089 | 0 | |||
| Brandweerkazerne Zegveld 2021 | 732 | 0 | 13 | 719 | 0 | 0 | 0 | |||
| Aanleg brandkranen Woerden | 145 | 0 | 73 | 72 | 0 | 0 | 0 | |||
| Snelfietspaden 2021 | 431 | 0 | 345 | 111 | 0 | 0 | 0 | |||
| Aanl.ongelijkvloerse kruising Steinhagenseweg 2020 | -240 | 0 | 255 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| Ontsluiting kassengebied Harmelerwaard | -683 | 0 | 49 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| Vervanging verhardingen 2024 (prijspeil 2024) | 743 | 1.113 | 775 | 500 | 581 | 0 | 0 | |||
| Vervanging verhardingen Kromwijkerdijk 2024 | 620 | 0 | 4 | 100 | 516 | 0 | 0 | |||
| Openbare verlichting armaturen 2024 Kromwijkerkade | 18 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | 0 | |||
| Openbare verlichting masten 2024 Kromwijkerkade | 58 | 0 | 0 | 0 | 58 | 0 | 0 | |||
| Vervanging deklaag Oude Rijn 2024 | 397 | 0 | 0 | 397 | 0 | 0 | 0 | |||
| VRI vervanging Wulverhorstbaan installatie 2024 | 183 | 0 | 0 | 33 | 150 | 0 | 0 | |||
| VRI vervanging Wulverhorstbaan masten 2024 | 155 | 0 | 0 | 0 | 155 | 0 | 0 | |||
| VRI vervang.Wulverhorstbaan-renov.verh.kruisp 2024 | 225 | 0 | 0 | 225 | 0 | 0 | 0 | |||
| Groot onderhoud Hoofdweg & Milandweg Zegveld 2024 | 2.444 | 0 | 173 | 600 | 1.672 | 0 | 0 | |||
| Noodzakelijk onderhoud Wagenstraat 2024 | 75 | 0 | 82 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| Realisatie oplossing fietsknelpunten 2024 | 438 | 0 | 0 | 50 | 388 | 0 | 0 | |||
| Toeleidende fietsroute 1a 2024 | 525 | 0 | 198 | 326 | 0 | 0 | 0 | |||
| Renovatie verhardingen 2025 ('s Gravensloot) | 640 | 0 | 0 | 640 | 0 | 0 | 0 | |||
| Vervanging verhardingen 2025 - Kamerik Zuid-oost | 142 | 0 | 7 | 55 | 80 | 0 | 0 | |||
| Vervanging verhardingen 25 (Schilderskwartier West) | 1.175 | 0 | 47 | 50 | 1.078 | 0 | 0 | |||
| Vervanging verhardingen 25 Bedrijventer. Polanen | 1.162 | 0 | 543 | 619 | 0 | 0 | 0 | |||
| Vervanging verhardingen 2025 (Barwoutswaarder) | 0 | 496 | 496 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| Civiele kunstwerken 2025 | 230 | 0 | 41 | 189 | 0 | 0 | 0 | |||
| Civiele kunstwerken 2026 | 980 | -980 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| Snellerbrug 2025 (asfalt/elementen etc) | 1.100 | 0 | 0 | 0 | 1.100 | 0 | 0 | |||
| Vervang.verhardingen 2026 (Schilderskwartier West) | 3.215 | 0 | 48 | 0 | 3.167 | 0 | 0 | |||
| Vervang.verharding.'26 (Bedrijventerr.Polanen)beh | 1.450 | 0 | 16 | 600 | 834 | 0 | 0 | |||
| Vervang.verhardingen (Reconstructie Kamerik z-oost) | 685 | 0 | 0 | 100 | 585 | 0 | 0 | |||
| Vervang.verhardingen'26 (verv.Aanpak Wagenstr.) | 200 | 0 | 35 | 165 | 0 | 0 | 0 | |||
| Vervanging verharding 2026 Molenvliet-Oost | 2.100 | -2.100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| Renovatie verhardingen 2026 Nieuwstr. Zegveld | 400 | -400 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| Openbare verlichting 2026 (armaturen) (beheer) | 391 | 0 | 61 | 330 | 0 | 0 | 0 | |||
| Openbare verlichting 2026 (masten) (beheer) | 465 | 0 | 82 | 383 | 0 | 0 | 0 | |||
| Straatreiniging GLUTON | 30 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | |||
| Invoering parkeerregulering schilwijken 2025 | 50 | -50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| Oevers en beschoeiingen Kromwijkerdijk 2023 | 1.191 | 0 | 37 | 250 | 904 | 0 | 0 | |||
| Oevers en beschoeiingen Kromwijkerdijk 2024 | 1.495 | 0 | 0 | 0 | 1.495 | 0 | 0 | |||
| Voorbereidingskrediet beschoeiing Oude Rijn 2024 | 143 | 0 | 0 | 0 | 143 | 0 | 0 | |||
| Oevers en beschoeiïngen 2025 | 242 | 0 | 47 | 195 | 0 | 0 | 0 | |||
| Oevers en beschoiingen 2026 (beheer) | 621 | 700 | 14 | 200 | 1.107 | 0 | 0 | |||
| Beschoeiing Brediushonk/ van Kempensingel 2025 | 11 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| Duurz. Maatreg. Schoolwoningen Oeralstr. 7-9 | 299 | 0 | 12 | 0 | 286 | 0 | 0 | |||
| Vernieuwing St.Bavo school-voorbereidingskred 2024 | 55 | 0 | 1 | 54 | 0 | 0 | 0 | |||
| Vernieuwing St. Bavo - School - uitvoering (Ann.) | 4.099 | 0 | 2 | 0 | 4.097 | 0 | 0 | |||
| Islamitische school Sirat 2025 | 30 | 0 | 20 | 10 | 0 | 0 | 0 | |||
| Vernieuwing school Jorai-voorber. | 245 | 0 | 0 | 0 | 245 | 0 | 0 | |||
| Vernieuwing R. de Jagerschool | 1.280 | 0 | 815 | 465 | 0 | 0 | 0 | |||
| Toplaag renovatie SCH veld 2 SBR 2024 (was 2022) | 477 | 0 | 336 | 141 | 0 | 0 | 0 | |||
| Retoppen kunststof toplaag Clytoneus 2024 | 157 | 0 | 132 | 25 | 0 | 0 | 0 | |||
| Siveo, trainingsveld drainage en masten vervangen | 41 | 0 | 0 | 0 | 41 | 0 | 0 | |||
| Renovatie natuurgrasveld+toplaag kunstgras Athloi | 34 | 0 | 0 | 0 | 34 | 0 | 0 | |||
| Renovatie sprintlaan Athloi | 30 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | |||
| Renovatie natuurgrasveld 4 Sportlust | 105 | 0 | 0 | 0 | 105 | 0 | 0 | |||
| Kunstgrasveld VEP toplaag 2026(K) | 175 | 0 | 168 | 7 | 0 | 0 | 0 | |||
| Groenvoorzieningen 2025 (beheer) | 14 | 0 | 2 | 12 | 0 | 0 | 0 | |||
| Cruyff court (of iets soortgelijks) 2025 | 119 | 0 | 0 | 30 | 89 | 0 | 0 | |||
| Speelplek Adriaan Duyckpad (Witt) | 28 | 0 | 26 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||
| Groenvoorzieningen 2026 (beheer) | 700 | 0 | 189 | 511 | 0 | 0 | 0 | |||
| Speelvoorzieningen 2026 (beheer) | 90 | 0 | 50 | 40 | 0 | 0 | 0 | |||
| Duurzaamheidsmaatregelen dorpshuis Harmelen | 873 | 0 | 53 | 0 | 819 | 0 | 0 | |||
| Duurz.maatreg.wijkcentrum Stromenlaan 132a | 548 | 0 | 9 | 0 | 539 | 0 | 0 | |||
| Vrijvervalriolering 2023 | 631 | 0 | 671 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| Vrijverval riolering 2024 | 3.908 | 0 | 1.601 | 1.800 | 508 | 0 | 0 | |||
| Duikers en drainage 2024 | 69 | 0 | 18 | 51 | 0 | 0 | 0 | |||
| Voorbereidingskrediet reconstructie Kamerik Z-O | 163 | 0 | 119 | 44 | 0 | 0 | 0 | |||
| Vrijvervalriolering 2026 (beheer) | 2.632 | 0 | 108 | 250 | 2.274 | 0 | 0 | |||
| Vrijvervalriolering'26:Reconstruc.Nijverheidsweg | 550 | 0 | 6 | 100 | 444 | 0 | 0 | |||
| Reconstructie Kamerik Z-O riooldeel 2026 uitvoer. | 965 | 0 | 0 | 0 | 965 | 0 | 0 | |||
| Vervanging en renovatie rioolgemalen (beheer) | 367 | 275 | 330 | 312 | 0 | 0 | 0 | |||
| Duikers en drainage | 260 | 0 | 96 | 40 | 124 | 0 | 0 | |||
| Uiitvoeringsplan kBOR | 650 | 0 | 230 | 266 | 154 | 0 | 0 | |||
| Vervangen verzamelcontainers | 200 | 0 | 174 | 26 | 0 | 0 | 0 | |||
| Servicewagen met laadbak V-794-BR | 106 | 0 | 106 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| Servicewagen met laadbak V-554-BV | 72 | 0 | 72 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| Vervangen kliko's/mini-containers jaarschijf 2026 | 53 | 15 | 59 | 9 | 0 | 0 | 0 | |||
| 40m3 container milieustraat | 20 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| Mobiele kraan (komt van 2027) 2025 | 0 | 255 | 255 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| Afbakenen/afschermen islamitische grafvelden 2021 | 0 | 20 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | |||
| Foetusveldje met herdenkingsmonument 2021 | 0 | 22 | 11 | 11 | 0 | 0 | 0 | |||
| Uitbreiding urnenkelders 2022 | 12 | 0 | 8 | 4 | 0 | 0 | 0 | |||
| Vervang.paden tussen graven en beter toegankelijk | 30 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 | |||
| Realiseren nieuwe urnenmuur 2025 | 40 | 0 | 0 | 40 | 0 | 0 | 0 | |||
| Verduurzaming Sportzaal Regenboog | 35 | 0 | 0 | 0 | 35 | 0 | 0 | |||
| Verduurzaming Gymzaal BS Schilderskwartier | 20 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | |||
| Verduurzaming Bibliotheek Woerden | 85 | 0 | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| Verduurzaming het Klooster | 53 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 48 | |||
| Aanleg en onderhoud brandkranen | 145 | 0 | 73 | 72 | 0 | 0 | 0 | |||
| Tractor nieuw Holland T4-75 TKB-71-X | 71 | 0 | 0 | 0 | 71 | 0 | 0 | |||
| Heftruck Linde TPB-99-Z | 80 | 0 | 34 | 46 | 0 | 0 | 0 | |||
| Power generator (noodstroomvoorziening) | 20 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| Hefbrug 20 ton garage | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | |||
| Hefbrug 40 ton garage | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 | 0 | |||
| Mercedes- sprinter voor grijsteam ( V-293-NG) | 75 | -75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| Groot onderhoud aan twee kunstgrasvelden Sportlust | 162 | 0 | 162 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Vervanging verharding 2027 Frans Halsstraat | 0 | 1.070 | 0 | 100 | 970 | 0 | 0 | |||
| Fietspad De Kanis (Oortjespad) | 0 | 58 | 0 | 58 | 0 | 0 | 0 | |||
| Vervanging oeverbescherming Singel | 0 | 67 | 0 | 67 | 0 | 0 | 0 | |||
| Vervanging verhardingen 2023 | 0 | 34 | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| Houtdijkerpad/Geestdorp fietspad - rijbaan 2026 | 0 | 32 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
| Strategische verwerving Glazenmakersweg 1 | 0 | 4.950 | 0 | 4.950 | 0 | 0 | 0 | |||
| Totaal | 48.958 | 5.664 | 9.617 | 17.777 | 26.337 | 2.147 | 48 | |||
| * 1) inclusief kredieten die doorlopen uit 2025 en voorgaande jaren. | ||||||||||